اسپانسرها

جین وست

هدف مجموعه جین وست به عنوان یک خرده فروش (Retailer) در بخش مد و پوشاک با سبک Casual، ایجاد ارتباط و خلق ارزش برای مشتریان است. با توجه به اینکه در بخش Retail هیجان و احساس ، محور اصلی ارتباط است، جین وست معتقد به ایجاد ارتباط با جامعه از هر طریقی برای اضافه نمودن عضو جدید به خانواده اش است. در این راستا جین وست سعی بر ایجاد حس مطلوب درباره برند با شناسائی نقاط ارتباطی (Touch Points) با اجرای صحیح یک صحنه نمایش خاطره انگیز برای اعضای خانواده اش در فضاهای با استانداردهای بین المللی و چند ملیتی نموده است و با قابلیت ایجاد تنوع در رنگ و مدل‌ها ،حس جوانی و به روز و راحت بودن را بوجود آورده است. از آنجایی که می دانیم برای تکامل، تغییر در هر زمانی اصلی اجتناب ناپذیر است، سعی بر آن داشته ایم تا با ایجاد فضاهای جدید مانند برند بال کافه و اضافه نمودن برندهای پوشاک Baleno و SAMUEL & KEVIN حس تمایز و ارزش جدیدی را برای ایرانیان فراهم نماییم و همچنین گستره فعالیتش را نیز با توجه به تغییر Lifestyle در جامعه و کمبود زمان در زندگی روزمره فضای خرید Online را توسط سایت www.banimode.com ایجاد نموده ایم.

 

ایبلتون لایو

یبلتون لایو ( Ableton Live ) یک استودیو دیحیتالی تولید موسیقی پیشرفته و حرفه ای برای آهنگسازی ، ضبط ، تنظیم ، میکس و مسترینگ موسیقی است.نرم افزار Ableton Live Suite را می توان به عنوان یک استودیوی مجازی کامل نام برد که تمامی ابزارها و ویژگی های استودیو آهنگسازی را در اختیار شما قرار می دهد. Ableton Live Suite تمامی آنچه را که برای مدیریت یک کنسرت زنده نیاز دارید به علاوه ی مجموعه ای از صداهای بنیادی زیبا و جدید در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به عنوان منابعی مفید از آن ها استفاده کنید. این نرم افزار افکت های مفیدی مانند synths, sampler, electric و acoustic drums, mallets و … را به علاوه ی تعداد زیادی از آلات موسیقی مانند Collision و Latin Percussion برای شما فراهم کرده است که می توانند در زمینه آهنگسازی و تنظیم آهنگ، کمک به سزایی برای شما باشند. در واقع Ableton Suite یک محیط جامع برای تولید، تنظیم و اجرای موسیقی های شما فراهم می کند. ایبلتون لایو همچنین یکی از محبوبترین نرم افزارهای DJ ها ست.

وی مودا

شرکت «وی مودا» (V-Moda) در سال 2004 توسط وال کولتون و یک دی جی (DJ) حرفه‌ای در کالیفرنیا تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا با نام تجاری Kolton Technology شروع به کار کرد و با یک خط تولید هدفون حرفه‌ای برای دی‌جی‌ها توانست هدفون‌های قابل تحسینی طراحی و عرضه کند. در سال 2006 این شرکت با راه‌اندازی چندین خطوط تولید هدفون و با ساخت بیشتر از 33 هزار هدفون در 11 رنگ نام شرکت خود را به V-Moda تغییر داد. کمپانی وی مودا در سال 2007 برای تولید هدفون و ایرپد همکاری خود را با شرکت اپل آغاز کرد. در سال 2013 وال کولتون برای طراحی‌های جدید و منحصر‌به فرد خود به میلان نقل مکان کرد. امروزه V-MODA یکی از هدفون‌های محبوب برای دی‌جی‌ها و علاقه‌مندان به موسیقی محسوب می‌شود.